Kordonek Bawełniany 10 jest idealny do tworzenia różnego rodzaju bluzeczek, bielizny, obrusów, serwetek, zazdrostek i innych dzieł. Jego naturalność oraz wysoka jakość sprawi, że twoje rękodzieła będą prezentować się wspaniale, a noszenie ich będzie czystą przyjemnością. 

Bawełna to jeden z najczęściej używanych naturalnych materiałów do produkcji kordonka. Charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością na rozciąganie, nie uczula, jest odporna na wysoką temperaturę, a produkty z niej wykonane łatwo wyprać. Dodatkowo bawełna to materiał, który jest łatwy w farbowaniu oraz wybielaniu.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz kolorów Kordonków Bawełnianych w dwóch grubościach do wyboru:

Kordonek 10 - najczęściej wybierany przez nasze klientki, jest bawełnianym odpowiednikiem naszego poliestrowego Kordonka 4, nawój to 1000 metrów, a tex wynosi 175. Zalecana grubość szydełka dla tego kordonka to 1,25mm;

Kordonek 20 – jest to najcieńszy kordonek bawełniany, jaki posiadamy w ofercie. Jego poliestrowym odpowiednikiem jest Kordonek 3, nawój wynosi 1000 metrów a tex to 125. Aby dobrze się nim pracowało, zaleca się używanie szydełka o grubości 1,00 mm.

Nasza oferta Kordonków Bawełnianych kierowana jest do osób, dla których produkty wykonane z naturalnego materiału są szalenie istotne. Dodatkowo staramy się dbać o to, aby gama kolorystyczna kordonków stale się powiększała. Obecnie w naszej ofercie znajduje się powyżej dwudziestu różnych kolorów. 

Wśród naszych produktów z pewnością odnajdziesz stonowane, subtelne i nie rażące w oczy kolory. Są to kolory pastelowe, które wprowadzą w pomieszczeniu harmonię i spokój. Jeżeli twoim zamysłem jest przełamanie ciemnych i ciężkich mebli poprzez dodanie różnych robótek w kolorach pastelowych, to znajdziesz u nas między innymi: beż, biel, cappuccio, ecru, wrzos oraz jaśmin. 

Dla miłośników odważniejszych kolorów posiadamy: wyrazistą marchewkę, krwistą czerwień, czy też odważny oranż. Kolory te sprawią, że twoje dzieła będą ciekawe i wprowadzą barwy w codzienne życie. Jest to tylko część kolorów kordonków bawełnianych jakie oferujemy. Znajdziesz tu również takie kolory jak lazur, jeans, czarny, nikiel, kakao, a nawet kiwi. 

Kordonek Bawełniany 10 to bardzo wdzięczny produkt, za pomocą którego możesz tworzyć wspaniałe rękodzieła. Produkt ten doskonale odnajduje się w szydełkowaniu, wyszywaniu oraz haftowaniu. Wobec tego, jako pasjonat robótek ręcznych, możesz wykonać obrusy na stół, które do twojego domu wprowadzą ciepło, sentymentalizm oraz harmonię. Kordonki bawełniane to również idealny produkt do stworzenia zazdrostek, które będziesz mogła/mógł powiesić w kuchni. Z tego produktu przygotujesz różnego rodzaju ozdoby (np. bombki, aniołki, dzwoneczki, czy też gwiazdki). Ciekawym haftem dasz “drugie życie” swoim starym i nudnym ubraniom lub po prostu wydziergasz nową bluzeczkę. Przy okazji sprawisz, że będziesz wyglądać oryginalnie. Kolejny fajny pomysł na rękodzieło to poszewka na jaśka. Koronka wydziergana z kordonka, sprawi, że twój pokój będzie przytulniejszy, a przebywanie w nim będzie czystą przyjemnością. Jest to tylko część przykładów, co możesz zrobić naszym Kordonkiem Bawełnianym. Szydełkowanie i haftowanie wróciło po bardzo długiej przerwie do łask. Coraz więcej ludzi z chęcią zabija swój nadmiar czasu, a produktami, które cierpliwie wykonuje, dzieli się  z najbliższymi. Ręcznie robiony obrus lub serwetka jest tysiąc razy cenniejsza, jak kupiony w sklepie masowy produkt

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl